E-Duvar Türkiye'nin Elektronik İmzası
E-İmza Teslimat Koşulları

ANLAŞMALI KARGO FİRMALARI

Teknolojinin gelişmesiyle orantılı olarak artan yoğun e-ticaret talepleri ile ilgili ülkemizde tüm kargo firmaları maalesef yetersiz kalabilmektedir. Müşteri talepleri, deneyimlerimiz, şube sayısı ve hizmet kalitesi gibi kriterlerden dolayı PTT Kargo ile anlaşmalı olarak çalışıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz firma dışında farklı gönderi taleplerinde şartlar ne olursa olsun "KARGO ÜCRETİ TARAFIMIZCA ÖDENİR" ilgili firmaya teslimat yapılır.

KARGO MASRAFI

Kargo ücretleri tarafımıza aittir.

ÜCRETSİZ KARGO

Ödeme ekranında kargo tutarı 0 TL olarak görünecektir.

TESLİMAT SÜRECİ

Siparişinizin, alışveriş sırasında belirttiğiniz teslimat adresine teslim edilebilmesi için öncelikle ödeme onayı alınması gerekmektedir. Ödeme onayı ile ilgili ödeme metoduna göre onay süreleri değişkenlik göstermektedir, bununla birlikte mesai saatleri içinde yapılan düzenli kontroller sonrasında siparişiniz hızlı bir şekilde onaylanır. Ödemeniz onaylandıktan sonra, ikinci aşama olarak ürünler, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Ürünlerin hazırlanması, ödemenin onaylanmasından sonra ürünlerin stok durumunda belirtilen süreler içerisinde kargoya sevk edilir. Hazırlık safhasının, braunshop.com.tr'da belirtilen süreyi aşması durumunda e-posta veya telefon ile bilgilendirilirsiniz. Ürün sayfalarında belirtilen teslimat süreleri bilgilendirme amaçlıdır, olağan dışı durumlarda farklılık gösterebilir. Bu durumlarda braunshop.com.tr teslimat süresi konusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Olağan dışı durumlardan dolayı oluşan gecikmelerde mutlaka telefon ile bilgilendirilirsiniz, siparişiniz çok acil ise mutlaka telefon ile teslimat süresi teyidi almanızı tavsiye ederiz.

TESLİM ŞEKLİ ve SÜRELER

Tüm kargolar adrese teslim olarak gönderilir.

Kargo firması dağıtım için bulunduğunuz bölge rotasyonuna göre mesai saatleri içerisinde herhangi bir zamanda adresinizi sadece 1 kez ziyaret edecek ve bu işlem sırasında adreste bulunamazsanız maalesef kargonuzu şubeden teslim almanız gerekecektir. Kargo şubesinin dağıtım yaptığı adresler her gün dinamik bir şekilde değiştiği için kişiye özel dağıtım zamanı belirlenememekte ve dağıtım öncesi telefon ile haber verilememektedir.

E-Duvar bizzat dağıtım hizmeti vermediği için kargo firmaları adına teslim zamanı ile ilgili kesin bilgi veremez; ürünlerinizi en kısa sürede, güvenli ve uygun fiyatlar ile kargo firmalarına teslim eder.

Adresiniz yerleşim bölgesi dışında kalıyor ise bu bölgelere haftada 1-2 kez dağıtım yapıldığı için kargo teslim süresi uzayabilir.

Adresiniz kargo firmalarının sorumluluk sahası dışında kalıyor ise kargonuzu size en yakın kargo şubesinden teslim almanız gerekebilir.

Tahmini teslimat süreleri İstanbul’dan 600 km’ye kadar uzaklıkta olan adreslere 1 gün, 600 km’den daha uzak olan adreslere 2 günde teslimat yapılmaktadır.  

KARGO TESLİM ALMA PROSEDÜRÜ

Kargo içeriğini kontrol edebilmeniz için öncelikle imza karşılığında teslim alma işlemini gerçekleştirmelisiniz.

Kargonuzu taşıma esnasında oluşabilecek hasara karşı mutlaka teslimatı yapan kurye nezaretinde kontrol etmenizi önemle hatırlatırız. Herhangi bir hasar mevcut ise bizimle iletişim kurunuz ve lütfen tutanak tutulmasını sağlayarak hasarlı ürünlerinizi korunaklı bir şekilde iade ediniz. Aksi takdirde taşıma esnasında herhangi bir problem olmadığını kabul etmiş sayılırsınız, bu gibi durumlarda ispat yapılamadığı için E-Duvar sorumluluk sahibi değildir.

Eksik/yanlış ürün gibi olağan dışı durumlarda bizlerle iletişim kurunuz, mutlaka en kısa sürede telafi edilecektir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

WhatsApp Support
WhatsApp Destek
Bize Mesaj Gönderin