E-Duvar Türkiye'nin Elektronik İmzası
E-İmza Yenileme
E-Duvar E-İmza Yenileme Paketlerini İncele

kartlar

En Çok Tercih Edilen
1 Yıllık E-İmza Yenileme
725TL
 12 Taksit Seçeneği
SATIN AL
2 Yıllık E-İmza Yenileme
2.299 TL
1.025 TL
12 Taksit Seçeneği
SATIN AL
3 Yıllık E-İmza Paketi
1.150 TL
12 Taksit Seçeneği
SATIN AL

kartlar

E-İmza Yenileme Hizmeti Satın Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı. Yaklaşık 5 Dakikada Formu Doldurup Ödeme Adımına Gidip Sonuca Ulaşabilirsiniz. E-İmzanız Kargo İle Türkiye'nin 81 İline Adresinize Gönderilecektir.

E-Duvar E-İmza Müşterilerini Dinleyin
Bizi müşterilerimizden dinleyerek fikir edinebilirsiniz
373688_erdeem.png
Erdem Uzun

İşlerimi hızlandırmak ve kolaylaştırmak için mükemmel bir araç. Hızları ve etkinlikleri gerçekten dikkat çekici. Artık işlerimi halletmek için daha fazla güç ve enerjiye sahibim. E-Duvar'a teşekkürler, harika bir hizmet!

859369_egemen.png
Egemen Güdül

E-Duvar'dan aldığım e-imza ile işlerimde muhteşem bir hız kazandım! Hizmetleri son derece etkileyici ve kullanımı çok kolay. 

336975_bilalav.png
Av. Bilal Dikdoğmuş

E-İmza çözümleri konusunda profesyonel, işine hakim bir marka.

40455_liva.png
Av. Livanur Çebi

Hızlı, güvenilir ve inanılmaz derecede kullanıcı dostu. Artık işlerimi tek bir tıklamayla halledebiliyorum ve bu benim verimliliğimi kat kat artırıyor.

59124_naz.png
Nazlı Cindoruk

E-Duvar'dan e-imza satın aldım ve son derece memnun kaldım. Hizmetleri çok hızlı ve kullanıcı dostu. Herkese Tavsiye ederim.

Sık Sorulan Sorular
Sizler için en çok sorulan soruları derledik

5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu’nda yer alan şekliyle elektronik imza; başka bir elektronik veriye eklenen veya elektronik veriyle mantıksal bağlantısı bulunan ve kimlik doğrulama amacıyla kullanılan elektronik veriyi tanımlar.

Kullanmakta olduğunuz Elektronik İmzanızı isteğe bağlı olarak dilediğiniz kadar bilgisayarda kullanabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken en önemli konu her yeni bilgisayara kurulum işlemlerinin tekrarlanması olacaktır.

Müşteri menüsü üzerinde bulunan uygulama üzerinden Teknik Destek / Online Destek adımları ile ekibimize bağlanarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Elektronik imza, elle atılan imzaya eşdeğer nitelikte kullanılabildiği için, elektronik ortamda her türlü resmi işlemin, kağıt ortamına göre daha hızlı, güvenilir ve maliyet etkin biçimde yürütülmesini sağlar.

E-devlet uygulamalarında (turkiye.gov.tr)
UYAP projesi kapsamında
Sanayi Bakanlığı projeleri
EKAP (Elektronik Kamu Alımları Platformu) uygulamalarında
E-Fatura uygulamalarında (Sadece Şahıs Firmaları İçin)
MERSİS Projesi kapsamında
Gümrük ve dış ticaret işlemlerinde
Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) Sisteminde
Çalışan hizmet sözleşmelerinde ve diğer tüm sözleşmelerde
Banka talimatlarının gönderilmesinde
Performans, izin, fazla mesai ve masraf onay formlarında
Genel Kurul, Ortaklar Kurulu ve Yönetim Kurulu kararlarının imzalanmasında
Bayi ağı iletişiminde sipariş sürecinde
Elektronik arşivin e-imzalanmasında
Islak imza gerektiren tüm uygulamalarda kullanabilirsiniz

Elektronik sertifika, elektronik imzanın doğrulanması için gerekli olan veriyi ve imza sahibinin kimlik bilgilerini içeren elektronik kaydı ifade etmektedir. Elektronik sertifikalar, kanuna uygun olarak faaliyette bulunacak elektronik sertifika hizmet sağlayıcılarından belirli bir ücret karşılığında temin edilecektir.Elektronik sertifika hizmet sağlayıcısının sertifika üzerindeki elektronik imzası, sertifikanın bütünlüğünü ve doğruluğunu garanti edecektir. Elektronik sertifikalar, atılan imzanın doğruluğunun teyit edilebilmesi için gereklidir. Nitelikli elektronik sertifikalar; Kanunun 9 uncu maddesinde belirtildiği şekilde “nitelikli sertifika” olduğuna dair bir ibareyi, sertifika hizmet sağlayıcısının kimlik bilgilerini ve kurulduğu ülke adını, imza sahibinin teşhis edilebileceği kimlik bilgilerini, sertifikanın geçerli olduğu süreyi ve sertifikanın seri numarasını barındıran elektronik sertifikalardır.

WhatsApp Support
WhatsApp Destek
Bize Mesaj Gönderin